مدیر کل دفتر سیاسی
،انتخابات و تقسیمات کشوری

احمد قربانی

    .
    جلسه بخشداران منتخب استان با حضور جناب آقای مهندس موسوی نیا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و  به ریاست جناب آقای قربانی مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.
    در این جلسه ؛ بخشداران منتخب استان به نمایندگی از کل بخشداران تابعه؛ ضمن بیان مشکلات موجود در رابطه با طرح هادی برخی روستاها؛ خواستار توجه به نظرات بخشداران و دهیاران و در نظر گرفتن ملاحظات فرهنگی، اجتماعی و امنیتی در تهیه، اجرا و بازنگری طرح های هادی شده و بر لزوم تسریع در پاسخ به استعلامات و اجرای طرح هادی با هدف کاهش تخلفات تاکید نمودند.
     در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده افزودند: بنیاد مسکن، بازوی اجرایی دولت و آماده همکاری در خدمت رسانی به مردم است. ایشان با اشاره به محدودیت منابع و تخصیص ها؛ گزارشی از میزان تسهیلات پرداخت شده به روستائیان ارائه کرده و عنوان داشتند: سازه های مورد تایید بنیاد مسکن از استحکام بالایی برخوردار است و در زلزله های اخیر که خسارات زیادی به مردم وارد کرد، خوشبختانه این موضوع اثبات شده است.
     در ادامه جلسه، معاونین بیناد مسکن انقلاب اسلامی استان، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده؛ آمادگی خود را برای همکاری در امر خدمت رسانی به مردم اعلام داشتند و در خاتمه نیز جناب آقای قربانی مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری؛ در تبیین برگزاری جلسات منتخب بخشداران با مدیران کل استان، عنوان داشتند:بنا داریم با توجه به ارتباطات گسترده ای که بخشداران با مردم و دهیاران دارند؛ تعاملی دو سویه ایجاد کرده و ضمن انعکاس مشکلات به مدیران ارشد استانی و اتخاذ تدابیر و تمیهدات لازم؛ فرصتی برای آشنایی با اقدامات انجام شده و دستاوردها دولت فراهم آوریم تا از این طریق اطلاع رسانی لازم صورت گیرد. ایشان ضمن جمع بندی مباحث مطرح شده در جلسه افزودند:  نیاز است با توجه به نقش و کارکرد موثر روستا در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه و به منظور نگه داشت جمعت در این مناطق؛ به گونه ای در تصمیم گیری و اجرا تدبیر نمائیم که روستائیان، کمترین هزینه را متقبل شوند.  
     جناب آقای قربانی در ادامه بر لزوم دقت در تهیه طرح های هادی و در نظر گرفتن پیش بینی های لازم با هدف کاهش بازنگری این طرح تاکید کرده و خواستار توجه به ملاحظات فرهنگی، اجتماعی و امنیتی هر منطقه و لحاظ نمودن نظرات بخشداران در این موضوع شدند. مدیرکل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در پایان سخنانشان، با توجه به گزارشات مطرح شده در جلسه در خصوص اقدامات صورت گرفته و کیفیت بالای سازه های مورد تایید بنیاد؛ بر ضرورت اطلاع رسانی از اقدامات انجام شده با هدف افزایش سطح رضایت مندی تاکید نموده و راهکارهایی در رابطه با کاهش هزینه و سرعت در پاسخگویی به استعلامات ارائه نمودند.
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان