۱۳۹۸/۱۰/۱۵

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان‌رضوی و فرمانده سپاه امام رضا(ع) از حماسه‌آفرینی مردم شهیدپرور در بدرقه باشکوه پیکر مطهر سردار بزرگ اسلام

نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد مقدس، تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان‌رضوی و فرمانده سپاه امام رضا(ع) با صدور پیامی مشترک، از مردم شهید پرور مشهد مقدس و دیگر هم‌استانی‌ها که با حضور پرشور در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت، حماسه‌ای ماندگار  آفریدند، قدردانی کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

تا دیروز سردار دل‌ها در میدان مبارزه با استکبار جهانی و ایادی آن‌ها حماسه می‌آفرید، امروز، این مردم بودند که در غیاب او، حماسه‌‌ای از جنس عشق و ارادت آفریدند.
همشهری‌ها و مردم غیور خراسان، امروز سنگ تمام گذاشتند و با حضور پرشور خود در مراسم تشییع پیکر مطهر شهیدان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر شهدای جبهه مقاومت در جوار بارگاه منور رضوی، حماسه‌ای ماندگار خلق کردند که در تاریخ به ثبت خواهد رسید.
بدینوسیله لازم می‌دانیم از عموم زائرین و مجاورین حریم ملائک پاسبان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام  و هم استانیهای عزیز  قدردانی کرده و سر تعظیم در برابر قدرشناسی شان  از سال‌ها مجاهدت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرود آوریم.
قطعا این حضور پرشور و اگاهانه شما مردم عزیز، زمینه تحقق  انتقام سختی را که رهبری معظم انقلاب اسلامی وعده دادند را فراهم می نماید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد مقدس، سید احمد علم الهدی
تولیت آستان قدس رضوی، احمد مروی
استاندار خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی
فرمانده سپاه امام رضا(ع)، یعقوبعلی نظری


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۲۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

دسترسی سریع
نظرسنجی