۱۳۹۸/۱۱/۱۵

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی:

«دستگاه احراز هویت برخط» ضریب سلامت انتخابات را بالا می‌برد/ضد انقلاب با همه توان به‌دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات است

استاندار خراسان رضوی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری کنگره ۱۸ هزار شهید استان گفت: برای برگزاری شایسته این کنگره همه امکانات را بسیج خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری کنگره 18 هزار شهید استان که در محل دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری یک کنگره فاخر است.
وی گفت: دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری شایسته کنگره 18 هزار شهید خراسان‌رضوی تلاش خود را انجام خواهند داد و همه امکانات را در این راستا بسیج خواهیم کرد.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: شهدا نیازی به کنگره و تجلیل ندارند بلکه ما نیاز داریم تا با برگزاری این گونه مراسم ها بتوانیم راه آن ها را ادامه بدهیم.
وی گفت: خوشبختانه در استان هماهنگی مناسبی بین مجموعه نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی وجود دارد و آثار این وحدت در استان قابل ملاحظه است.
در این جلسه، نماینده ولی فقیه در خراسان‌رضوی با تاکید بر اینکه آبروی استان در برگزاری کنگره 18 هزار شهید استان حفظ شود، تصریح کرد: امیدواریم استان خراسان رضوی مانند بسیاری از موضوعات در این مورد هم در کشور نمونه باشد.
آیت الله سیداحمد علم الهدی افزود: وحدت بین مسئولان استان باعث شده است که خراسان رضوی از چالش های مختلف عبور کند.


منبع : پرتال دفتر سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

دسترسی سریع
نظرسنجی