۱۳۹۹/۱۰/۲۵

کاهش ورود مسافران و زائران به خراسان رضوی

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی آمار ورودی مسافران و زائران به استان را اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در خصوص آمار ورودی مسافران و گردشگران مذهبی به استان و مشهد، اظهار کرد: با مشارکت و همکاری مردم، موضوع رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در آذرماه سال جاری نسبت به ایام مشابه سال قبل بسیار متفاوت ارزیابی می‌شود.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: در آذرماه سال جاری شاهد کاهش 63 درصدی در بخش ورود وسایل نقلیه عمومی به مشهد و کاهش 83 درصدی به استان بوده‌ایم.
وی در ادامه میزان کاهش ورودی در دو بخش هوایی و ریلی را به ترتیب 69 درصد و 59 درصد اعلام کرد.
براتی خاطرنشان کرد: مجموعا در 9 ماهه اول سال جاری 83 درصد در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای، 78 درصد در حمل و نقل ریلی و ۷۰ درصد در حوزه حمل و نقل هوایی نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش بوده‌ایم.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در پایان ضمن تشکر ویژه از اهتمام مردم عزیز استان و کشور در رعایت مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا، تصریح کرد: در حال حاضر مشهد مقدس در وضعیت آبی و مطلوب قرار دارد و امید است با ادامه این رعایت‌ها روز به روز شاهد کاهش چرخه انتقال بیماری در سطح کشور باشیم و همچنین در آینده نزدیک این بیماری کاملا ریشه کن و متعاقب آن شاهد حضور گسترده مردم ولایتمدار ایران اسلامی و جهان اسلام همراه با شور و نشاط معنوی در تشرف به قطعه‌ای از بهشت مشهد الرضا (ع) باشیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

دسترسی سریع
نظرسنجی