مدیر کل دفتر سیاسی
،انتخابات و تقسیمات کشوری

احمد قربانی

    .
مدیر کل سیاسی استانداری خراسان رضوی : ​بستر سازی برای نقش آفرینی بیشتر احزاب در فرآیند توسعه همه جانبه
 

مدیر کل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت : تلاش بر بستر سازی برای نقش آفرینی بیشتر احزاب در فرآیند توسعه همه جانبه و ارزیابی دقیق تر فعالیت و اقدامات آنها و گروه های سیاسی در استان متمرکز است.

 احمد قربانی در دیدار دبیرکل و تعدادی از اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مهندسان استان در راستای گفت و گوی تخصصی با احزاب و گروه های سیاسی افزود : هدف از برگزاری این نشست ها نیز افزایش تعامل دولت با احزاب و گروههای قانونی است. 
وی با اشاره به رویکرد و سیاست های دولت تدبیر و امید و راه اندازی اولین خانه احزاب استانی در مشهد، تصریح کرد: تاسیس بیش از 30 دفتر فرعی احزاب و گروه های سیاسی در مراکز شهرستان های استان، ترویج فرهنگ تحزب و حمایت از فعالیت های سیاسی شفاف و شناسنامه دار از اولویت های مدیریت استان در حوزه سیاسی  است. 
قربانی ابراز امیدواری کرد: با تداوم اینگونه برنامه ها و جلسات، بستر مناسب تری برای فعالیت و نشاط سیاسی در سطح استان فراهم شود.
بنی هاشمی دبیرکل انجمن اسلامی مهندسان خراسان هم گزارشی از فعالیت های سیاسی، تشکیلاتی، آموزشی و تبلیغاتی حزب متبوع خود ارائه و با توجه به وجود برخی محدودیت ها و موانع بر ضرورت حمایت دولت و استانداری از فعالیت های نظامند و قانونی احزاب و تسهیل اجرای برنامه ها و اقدامات احزاب تاکید کرد.


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان