مدیر کل دفتر سیاسی
،انتخابات و تقسیمات کشوری

احمد قربانی

    .
نشست حزب انجمن اسلامی فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد
با حضور مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نشست حزب انجمن اسلامی فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی، احمد قربانی هدف از برپایی  این نشست را اجرای نمودن سیاست های عمومی دولت و ضرورت اجرای" منشور گفتگوی سیاسی" دانست و گفت: از طریق برپایی نشست های مشترک با احزاب زمینه تقویت تعامل با مجموعه گروه های سیاسی استان فراهم می شود.
 وی افزود: همچنین با برگزاری این نشست ها زمینه ارزیابی فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی استان و آشنایی با  آخرین وضعیت فعالیت ها و اقدامات گروههای سیاسی فراهم می شود.
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی افزایش تعامل با احزاب و گروههای سیاسی بویژه احزابی که طی یکساله اخیر اقدامات موثری برای تطبیق با قانون جدید احزاب داشتند را لازمه شناخت آخرین وضعیت آرایش فعالین سیاسی در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دانست و اظهار داشت: بدین ترتیب بستر مناسب برای فعالیت قانونمند احزاب و جبهه های سیاسی در انتخابات فراهم می شود.
گفتنی است؛ در این جلسه در ادامه آخرین وضعیت ساختاری و تشکیلاتی حزب  توسط اعضای شورای مرکزی ارائه و محورهای پیش بینی شده در فرم ارزیابی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ این نشست چهارمین جلسه مشترک مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی از ابتدای سال جاری با احزاب و تشکل های سیاسی استان بوده است.

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان