۱۴۰۰/۰۶/۱۳

استاندار خراسان رضوی در جلسه جمع بندی سفر به شهرستان چناران مطرح کرد؛

بیش از ۶۰ مصوبه سفر به چناران نقشه راه توسعه شهرستان است/مصوبات سفرهای شهرستان یک تکلیف قانونی است و باید در اولویت دستگاه‌های اجرایی باشد/وقت کاغد بازی نیست و باید مردانه به میان مردم برویم/در برابر مطالبات مردم در دور افتاده‌ترین نقاط استان پاسخگو هستیم

استاندار خراسان رضوی گفت: بیش از ۶۰ مصوبه سفر به چناران نقشه راه توسعه شهرستان است و دستگاه‌های اجرایی هم باید در  خصوص تحقق آن وقت بگذارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه جمع‌بندی سفر به شهرستان چناران اظهار کرد: بحث مصوبات سفر یک کار کارشناسی شده است که بر اساس مطالعات میدانی و مطالبات مردمی تدوین می‌شود. 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه مصوبات سفرهای شهرستان یک تکلیف قانونی است و باید در اولویت دستگاه‌های اجرایی باشد، افزود: بیش از ۶۰ مصوبه سفر به چناران نقشه راه شهرستان است و دستگاه‌های اجرایی هم باید در خصوص تحقق آن وقت بگذارند. 
وی ادامه داد: با این وجود در معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر ‌راه‌اندازی شده و به صورت هفتگی پیگیر اجرای مصوبات است و گزارش را مرتب به ما ارائه می‌دهد. 
معتمدیان با بیان اینکه خراسان رضوی فقط شهر مشهد نیست، تاکید کرد: تاکنون طی سفرهای شهرستانی، ۶۷ شهر استان را بازدید کرده‌ایم و کامل بر مطالبات مردم اشراف داریم. لذا تمام ما در برابر مطالبات مردم در دور افتاده‌ترین نقاط استان پاسخگو هستیم. 
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه حضور در بین مردم وظیفه ما است، عنوان کرد: باید جسارت در برابر تصمیم گیری داشته باشیم. در این راستا اگر همدلی بین مدیران باشد، کارها به سرعت پیش می‌رود. 
وی به بیان اینکه وقت کاغذ بازی نیست و باید مردانه به میان مردم برویم، گفت: در این راستا چناران ظرفیت‌های بالقوه زیادی نظیر صنعت، کشاورزی، گردشگری و زیارت دارد که پتانسیل بالایی بوده و می‌توانیم در بستر آن‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.


منبع : پرتال دفتر سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی
۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

 
سید مهدی  موسوی
 مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
سید مهدی  موسوی
 مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری

دسترسی سریع
نظرسنجی