۱۴۰۰/۰۳/۱۸

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار خراسان رضوی؛

فاز اول بزرگترین لندفیل مهندسی و بهداشتی پسماند کشور در مشهد به بهره‌برداری رسید

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار خراسان رضوی، فاز اول بزرگترین لندفیل مهندسی و بهداشتی پسماند کشور در مشهد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در این مراسم که با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی، احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان،سرخس و رضویه در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا کلائی شهردار مشهد و سایر مدیران شهری برگزار شد، فاز اول بزرگترین لندفیل مهندسی و بهداشتی پسماند کشور در مشهد به بهره‌برداری رسید.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این مراسم با قدردانی از مدیران شهر مشهد و استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: اگر تمام مدیران و مسوولان مانند مدیران مشهدی باشند، محیط زیست خیلی بهتری را در آینده خواهیم داشت.
کلانتری افزود: محیط زیست سالم حق همه مردم بوده و این جزو حقوق شهروندی است که مردم می‌توانند آن را از دولت مطالبه کنند.
گفتنی است؛ بزرگترین لندفیل مهندسی و بهداشتی پسماند کشور با اعتباری بالغ بر 150 هزار میلیارد ریال احداث شده و مجموعا دارای سه فاز به مساحت 29 هکتار است که امروز فاز اول آن به مساحت 9 هکتار افتتاح شد.
لازم به ذکر است؛ این پروژه به صورت عایق بندی کامل در دو لایه ژئوممبران و ژئوتکستال طراحی شده است که در کنار داشتن هفت حوضچه برای مدیریت شیرابه‌ها، قابلیت گنجایش دفن زباله‌های شهر مشهد به مدت سه سال را دارا است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
محمد علی نبی پور
مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری
 

دسترسی سریع
نظرسنجی