۱۴۰۰/۰۴/۲۶

نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی مهمترین اولویت مقابله با کرونا در خراسان رضوی است

استاندار خراسان رضوی گفت: در شرایط کنونی نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مهم‌ترین اولویت‌های مقابله با شیوع کرونا در این استان به شمار می‌رود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق محمدیان روز شنبه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان اظهار کرد: به دلایل متعدد میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان خراسان رضوی همانند سایر مناطق کشور کاهش چشمگیری یافته است و این موضوع تهدید شیوع کرونا را در بردارد.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: اکنون چارچوب‌ها و رنگ بندی‎‌های کرونایی مشخص است، بنابراین نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی  باید از روز مرگی و تکلیفی خارج شود.
وی خاطر نشان کرد: نظارت‎ها با بحث مکاتبه و نامه به نتیجه نخواهد نرسید بلکه حضور میدانی، برخورد مستمر و اعمال قانون را می‌طلبد.
معتمدیان ادامه داد: هم‌اکنون روزانه بازدیدهای زیادی جهت اجرای پروتکل‌های بهداشتی در خراسان رضوی انجام می‌شود اما بازخورد آن را باید نگریست و با توجه به مسائل اقتصادی و فشارهای وارده بر اصناف و گروه‌ها باید راهکارهای منطقی بررسی شود.
استاندار خراسان رضوی پوشش گسترده واکسیناسیون را بهترین راهکار مقابله با کرونا عنوان کرد و افزود: استانداری خراسان رضوی در جهت رفع چالش‌ها و کمبودها در این خصوص تمام تلاش خود را خواهد داشت.
وی در پایان تصریح کرد: وضعیت کرونا در استان خراسان رضوی با وجود تمامی مشکلات و ترددهای بسیار نسبت به استان‌های دیگر بهتر و به لحاظ افزایش مبتلایان با تاخیر انجام گرفته است، اما این شرایط حساس بوده و باید مدیریت شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

 
سید مهد موسوی
 مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
سید مهد موسوی
 مدیر کل دفتر سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری

دسترسی سریع
نظرسنجی